70% off bothglow. next replica watches. go to this website https://www.kupreplikerolex.pl. Recommended Site replica rolex. click for more https://www.chanelrolex.com/. browse around this site perfect clone watches. article www.newsbreitling.com. go to the website noob 3135 replica. you could check here https://www.banktagheuer.com/.

Nabízené služby

Provádím veškeré opravy Vámi dovezených dílů. To znamená, že není žádný problém s odřenou přilbou, či snad spadlou motorkou. Počínaje karosářskou přípravou, lepením plastů, kytováním a přípravou dílu pro finální nástřik airbrushe.

Rozmanitost barev airbrush studia nezná mezí a používám jen kvalitní barvy a laky. Cela malba je pak ve finále přelakována (samozřejmě v lakovacím boxu),  a to do takové míry, že není na daném dílu cítit na dotek žádný přechod, což je dle mého názoru předpoklad kvalitní práce.

Nabízím kompletní grafické zpracování a úzkou spolupráci se zákazníkem, počínaje výběrem návrhu, výběrem barev, logotypů, a nápisů. Na objednání nastříkám i portréty a ilustrace. Barvy se dají vybrat ze široké barevné škály a to i razicích barev, candy barev, chameleón efekt a mnoho dalších.